B2B sales rendszerek fejlesztéséért felelős munkatárs

Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Torockó utca 4

B2B kereskedelemmel foglalkoztál már korábban, de mindig is érdekelt, hogyan működnek az értékesítés informatikai rendszerei a háttérben, valamint az automatizálás és a rendszerek skálázhatósága, tökéletesítése?

Feladatkörök:

Az új, jelenleg fejlesztés alatt álló integrált CRM-ERP-Webshop rendszerünk fejlesztésének projektmenedzsmentje, ami magában foglalja az alábbiakat:

  • Erős AI affinitás. ChatGPT/Bard ismerete nem csak csevegési szinten (predektív elemzések, BI funkciók, adatintagráció, adat vizualizáció)
  • A tesztelés lebonyolítását minden új funkciónál,
  • Az értékesítési és fejlesztési csapat közötti kapcsolattartást, igények felkutatását, közvetítését és ellenőrzését,
  • A hibák feltárását és kijavítását,
  • A rendszer egyre intelligensebbé és hatékonyabbá tételével kapcsolatos meetingek lebonyolítását a kollégákkal, fejlesztőkkel és viszonteladó partnereinkkel,
  • Jelenlegi rendszereink (Maconomy ERP, MiniCRM, Gmail, Google Drive, Drupal oldalaink, Ryver chat) egymással történő integrálását és későbbi esetleges kiváltását az új rendszer segítségével

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Excel magas szintű tudása (makrók, pivot tábla, függvények)
  • Valamilyen ERP és/vagy CRM rendszer felhasználói ismerete
  • Adatbázis szoftverben szerzett tapasztalat (MySQL, FileMaker, Access, stb.)
  • GSuite ismeret és gyakorlati tapasztalat
  • ‘Tech-savvy’ attitűd, magabiztos a modern online technológiák és szoftverek világában
  • Proaktivitás, felelősségvállalás, jó üzleti kommunikációs készség és eredményorientáltság
  • Támogató és segítőkész attitűd

A munkakör sikeres betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP BusinessObject, Maconomy, MiniCRM, Drupal ismeret
  • HTML, CSS, PHP, Javascript nyelvekben való programozás hobbi szinten (nem fejlesztőt keresünk)
  • Termékek és/vagy rendelések adminisztrálása webshop rendszerekben haladó szinten (pl. Woocommerce, Unas, Shoprenter, Magento, Prestashop, Adobe Marketplace, stb.)
  • Amit kínálunk:

    • Családias környezet
    • Fiatalos, jókedvű csapat
    • Tanulási, fejlődési lehetőség
    • Innovatív eszközök használata
    • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
    • Piacképes jövedelem
    • Home office lehetőség

    Hol találsz minket?

    1026 Budapest,
    Torockó utca 4

    Tömegközlekedéssel az alábbi járatokkal könnyedén meg lehet közelíteni oktatási központunkat:

    villamos: 56, 56A, 59B, 61, 61B
    busz: 22, 22A, 129, 222, 291
    (Budagyöngye megálló)

    Környezetbarát cégként, bizalommal ajánljuk a körzetünkben elérhető MOL Limo és GreenGo szolgáltatást is.