Titkársági asszisztens
Piacvezető szoftver disztribúciós vállalkozásként fontos, ügyfeleink első benyomása. Ezért keresünk Titkársági Asszisztens & Recepciós munkakörbe olyan lelkes, mosolygós kollégát, aki nem riad meg, ha az irodai teendőit néha személyesen, - de inkább telefonon és sokszor angol nyelven - megzavarják. Légy talpraesett, összeszedett és lelkes, térképezd fel és ismerd meg a szoftver kereskedelem csínyját-bínját, vegyél részt a partnereinkkel való kapcsolattartásban is.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias környezet
  • Fiatalos, jókedvű csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Innovatív eszközök használata
  • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
  • Piacképes jövedelem
  • Cafeteria támogatás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyfelek fogadása
  • Telefonhívások kezelése
  • Postai küldemények iktatása
  • Irodai eszközök beszerzése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Házipénztár kezelése, számlázás
  • Adminisztratív ügyintézés
  • Könyvelő, kereskedelmi részleg munkájának segítése
  • Az ügyvezető igazgató személyi asszisztenciája

MILYEN SZEMÉLYISÉGJEGYEK JELLEMZIK LEENDŐ KOLLÉGÁNKAT:

  • Udvarias, precíz, önálló, talpraesett, segítőkész személyiség
  • Megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Szorgalom
  • Belső motiváció
  • Gyorsaság
  • Pozitív kisugárzás
  • Önképző, önfejlesztő szellem
  • Csapatjátékos hozzáállás

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikáció
  • Angol nyelvtudás

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Termékeink ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Felhő alapú szoftverek ismerete/használata

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest