Kereskedelmi asszisztens
Tudod, hogy mi fán terem a Photoshop? Hát az Indesign-t eszik e, vagy isszák? Nem kapcsolod fel a tompított világítást a Creative Cloud-ban, és szívesen értékesitenéd a világ legkorszerűbb felhő alapú kreatív szoftvereit - és sok más meghatározó szoftvert? Akkor dolgozz nálunk! Tedd magad próbára, és jelentkezz!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias környezet
  • Fiatalos, jókedvű csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Innovatív eszközök használata
  • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
  • Piacképes jövedelem
  • Cafeteria támogatás

AMILYEN FELADATAID LESZNEK / LEHETNEK:

  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi beszállítóinkkal
  • Ügyfeleinknek szóló egyedi ajánlatok készítése és üzleti kapcsolattartás
  • Árlisták készítése és kezelése
  • Logisztikai, szállítmányozási feladatok
  • Webes és ERP rendszereink, valamint adatbázisaink kezelése
  • Gyártóink termékeinek menedzselése
  • Folyamataink fejlesztése és dokumentálása
  • Gyártói visszatérítések kezelése, nyilvántartása és adminisztrálása
  • Riportok elkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

MILYEN SZEMÉLYISÉGJEGYEK JELLEMZIK LEENDŐ KOLLÉGÁNKAT:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Szorgalom
  • Segítőkészség
  • Kiváló kommunikáció
  • Belső motiváció
  • Gyorsaság
  • Önképző, önfejlesztő
  • Csapatjátékos hozzáállás

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office - különösen Excel, Gmail)
  • valamilyen adatbázis kezelő szoftver ismerete
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • termékeink ismerete
  • azonnali kezdés
  • felhő alapú szoftverek ismerete/használata

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, II. kerület