Kereskedelmi asszisztens

Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Torockó utca 4

Feladatkörök:

  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi beszállítóinkkal
  • Ügyfeleinknek szóló egyedi ajánlatok készítése és üzleti kapcsolattartás
  • Árlisták készítése és kezelése
  • Logisztikai, szállítmányozási feladatok
  • Webes és ERP rendszereink, valamint adatbázisaink kezelése
  • Gyártóink termékeinek menedzselése
  • Folyamataink fejlesztése és dokumentálása
  • Gyártói visszatérítések kezelése, nyilvántartása és adminisztrálása
  • Riportok elkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Szakmai elvárások:

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Office - különösen Excel, Gmail)
  • Valamilyen adatbázis kezelő - ERP vagy CRM rendszer, és szoftverek ismerete
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • Fiatalos, jókedvű csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Innovatív eszközök használata
  • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
  • Piacképes jövedelem
  • Home office lehetőség

Hol találsz minket?

1026 Budapest,
Torockó utca 4

Tömegközlekedéssel az alábbi járatokkal könnyedén meg lehet közelíteni oktatási központunkat:

villamos: 56, 56A, 59B, 61, 61B
busz: 22, 22A, 129, 222, 291
(Budagyöngye megálló)

Környezetbarát cégként, bizalommal ajánljuk a körzetünkben elérhető MOL Limo és GreenGo szolgáltatást is.